+90 212 233 6761

PROJE YÖNETİMİ

Firmamız, ülkemizdeki inşaat sektörünün yıllar içerisinde kat ettiği gelişmelere bağlı olarak sektörün “proje yönetimi” ihtiyacının kaçınılmaz olacağını düşünmektedir.

Firmamız, ülkemizdeki inşaat sektörünün yıllar içerisinde kat ettiği gelişmelere bağlı olarak sektörün “proje yönetimi” ihtiyacının kaçınılmaz olacağını düşünmektedir. Mendos İnşaat, zaman içerisinde inşaat sektörümüzün ihtiyaç duyduğu çağdaş profesyonellik ve bu ihtiyacın doğru amaç, zamanlama, planlama ve uygulamayla gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilinciyle portföyündeki projelere ve müteahhitlik işlerine yaklaşmaktadır.

İnşaat sektörü içerisinde günümüz koşullarında proje yönetimi için bir tanımlama yapmak gerekecek olursa; “proje yönetimi”; mal sahibinin hayalindeki resmi kendisine verildiği anda biten süreç olarak tanımlanmaktadır. Bu süreç içinde pek çok tarafı (mal sahibi, mühendis, mimar, yüklenici, malzeme sağlayıcıları v.b.) ve pek çok aşamayı (ön tasarım, tasarım, ihale, inşaat v.b.) barındırmaktadır. Projelerin günümüzdeki karmaşıklığı yanında proje yönetiminin ortaya çıkış nedenlerinin başında toplumsal ihtiyacın optimizasyonu gelmektedir.

Mendos İnşaat, günümüz koşullarında inşaat sektörümüzde bir gereklilik haline gelen inşaat proje yönetimi disiplinini (kültürü) yerleştirmek ve geliştirmek için, proje yönetimini genelde yapılmakta olan planlama düzeyinden kurtarıp, projenin tüm süreçlerine entegre etmektedir.


MENDOS TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT TAAHHÜD SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ © Copyright 2014 .
Hasan Cevdet Paşa Sk. No:8/8 34365 Teşvikiye İSTANBUL+90 212 233 6761