+90 212 233 6761

MÜTEAHHİTLİK

Müteahhitlik sektörünün geldiği bu noktada Mendos İnşaat söz konusu müteahhitik hizmetlerinde zaman ve kaliteyi uygun maliyetlerle kazanmanız için....

1987 yılından bu yana faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışı proje, inşaat ve yatırımlarla sürdürmekte olan Mendos İnşaat; müteahhitlik hizmetlerini kaba yapı, ince yapı ve yapı kimyasalları alanlarında gerek alt müteahhitlik hizmetleri olarak, gerekse de yatırımcının isteği doğrultusunda ya da firmamıza ait yatırımlarımızda anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

Müteahhitlik hizmetlerimize konu olan projeler ağırlıklı olarak toplu konut işleri (T.O.K.İ), konut ve villa inşaatları, butik yapılar, yönetim binaları, endüstriyel tesisler, hastane inşaatları, banka genel müdürlük ve şube inşaatları v.b. işleri kapsamaktadır.

GSYİH'nın %6'dan fazlasına hakim olan ve 1.5 milyon kişiye istihdam yaratan inşaat sektörü Türkiye'nin ekonomik kalkınmasında önemli bir rol oynamaktadır. Diğer sektörler üzerindeki doğrudan ve dolaylı etkileri de dikkate alındığında, sektörün Türk ekonomisindeki payı %35'lere ulaşmaktadır.

Müteahhitlik sektörünün geldiği bu noktada Mendos İnşaat söz konusu müteahhitik hizmetlerinde zaman ve kaliteyi uygun maliyetlerle kazanmanız için, 1987 yılından günümüze dek teknolojik ve çağdaş çözümleri, uzmanlık ve titizlikle entegre ederek müteahhitlik sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.


MENDOS TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT TAAHHÜD SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ © Copyright 2014 .
Hasan Cevdet Paşa Sk. No:8/8 34365 Teşvikiye İSTANBUL+90 212 233 6761