+90 212 233 6761

KURUMSAL

Mendos Turizm Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında Rifat Temel DOĞAN (y.mimar) tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Mendos Turizm Yatırımları İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında Rifat Temel DOĞAN (y.mimar) tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze üstlendiği proje ve yapılarda, çağdaş ve teknolojik uygulamaları, kalifiye iş gücü ve bilimsel bilgiyle başarıyla birleştiren firmamız, yurt içi ve yurt dışı inşaat faaliyetlerini başarı ve gururla sürdürmektedir.

Toplu konut yapıları, endüstriyel yapılar, villalar, butik konut yapıları, hastaneler, yönetim binaları, banka genel müdürlükleri ve şube yapıları, sosyal tesis ve alış veriş merkezleri ile prekast üretimi ve montajı, su yalıtımı ve yapı kimyasalları gibi birçok alanda proje yönetimi, mimarlık, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

Ana felsefesi, inşaat sektöründe çağdaş, teknolojik yenilikleri ve çözümleri kendisine her daim kılavuz edinerek uzun vadede kalıcı olmak olarak özetlenebilecek Mendos İnşaat Limited Şirketi, kalite ve sürat unsurlarını maliyet unsuruyla başarılı bir şekilde entegre ederek  hem ülkemiz hem de dünya inşaat sektöründe istikrarlı ve rekabetçi yapısını sürdürülebilir kılmayı başarmıştır.

Bu felsefeyi projelerine uygularken, hiç bir şart altında titizlik, kalite, uygun fiyatlandırma ve doğru zamanlama prensiplerinden taviz vermeyen firmamız, inşaat sektöründe uzun yıllardır edindiği haklı ve gururlu yerini bundan sonraki yıllarda da sürdürmeyi kendisine görev ve hedef olarak koymaktadır.


MENDOS TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT TAAHHÜD SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ © Copyright 2014 .
Hasan Cevdet Paşa Sk. No:8/8 34365 Teşvikiye İSTANBUL+90 212 233 6761