+90 212 233 6761

Su Yalıtımı ve Yapı Kimyasalları

İnşaat sektörünün en hızlı gelişen, en önemli konu ve faaliyetlerinden birisi olan yapı kimyasalları, önemi kadar uygulamada gerekli kıldığı titizlik ve uzmanlık ihtiyacıyla da ön plana çıkmaktadır.

Su Yalıtımı ve Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan firmamız, 2007 yılı sonunda dünya yapı kimyasalları sektöründe 50 yılı aşkın süredir en önde gelen, bir Alman markası olan, “Remmers” ile bayiilik anlaşması imzalamıştır.

Mendos İnşaat, Remmers ile yapmış olduğu bayiilik anlaşması gereği; bina yalıtımı ve onarımı, cephe koruma ve onarımı, tarihi eser koruma, ıslak hacim sistemleri, zemin koruma ve kaplama sistemleri, endüstriyel ürünler, ahşap koruma, boyaları, cilaları ve kaplamaları gibi çok geniş bir yelpazede 400'den fazla ürün sistemi ile yapı kimyasalları sektöründe malzeme ve uygulama faaliyetlerini Almanya'da titiz ve uzun süreli ürün ve uygulama eğitimi görmüş uzman kadrosuyla sürdürmektedir.

Yapı kimyasalları sektöründe yer alan birçok yerli ve yabancı markaya rağmen; müşteriler, inşaat firmaları, mimar ve mühendislerin en çok eksikliğini çektikleri, doğru soruna doğru ürün ve uygulamada uzmanlık beklentisini karşılamada “çok” iddalı olan firmamız, diğer faaliyetlerinin yanında yapı kimyasalları alanını da başlı başına bir uzmanlık alanı olarak görmekte olup, şirket bünyesinde ayrı ve profesyonel bir örgütlenmeyle söz konusu işlere yaklaşmaktadır.YORUMLAR

İçeriğe ait yorum bulunamadı

YORUM YAZ

Güvenliğiniz nedeniyle e-posta hesabınız 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir. Bütün yorumlar site editörleri tarafından yönetilir ve yorumu düzenlemek ya da yayınlamamak hakkımızı saklı tutarız. Teşekkür ederiz!


FACEBOOK HESABINLA YORUMLA

MENDOS TURİZM YATIRIMLARI İNŞAAT TAAHHÜD SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ © Copyright 2014 .
Hasan Cevdet Paşa Sk. No:8/8 34365 Teşvikiye İSTANBUL+90 212 233 6761